Přeskočit na obsah

MSM 508FT T Ethernet Switch with 6 10/100 Base-T Ports and 2 Fiber Ports

Výrobce: ICP DAS

Ethernet Switch with 6 10/100 Base-T Ports and 2 Fiber Ports, Multi Mode, ST Type, IP30

  • Klíčové funkce
  • Specifikace
  • Dokumentace
  • Informace
  • Provedení
    Montáž na stěnu, Montáž na DIN lištu
    10/100 Mbit/s
    8
    Typ 10/100 Mbit/s
    2xST, 6xRJ-45, Multi-mode
    Řízený
    Ano, Layer 2
  • Konstrukce
    Šasi
    Kovové šasi
    Provedení
    Montáž na stěnu, Montáž na DIN lištu
    Úroveň ochrany šasi
    IP30
    rozhraní
    COM Total
    2
    RS-232
    1
    RS-485
    1
    COM konektor
    1xRJ-45, Terminal Block
    Síťový adaptér
    Total Ethernet
    8
    10/100 Mbit/s
    8
    Typ 10/100 Mbit/s
    2xST, 6xRJ-45, Multi-mode
    Ethernet
    10BASE-T, 100BASE-F, 100BASE-T
    Typická vzdálenost
    2 km
    Network Technology
    Řízený
    Ano, Layer 2
    Protokol
    SMTP, Telnet, QoS
    IEEE Standard
    IEEE 802.1P for Class of Service, IEEE 802.1Q for VLAN Tagging, IEEE 802.3 for 10BaseT, IEEE 802.3u for 100BaseT(X) and 100BaseFX, IEEE 802.3x for Flow Control
    IP Layer
    IPv4
    Digitální vstup
    Kanály digitálního vstupu
    3
    Typ
    Wet contact
    Úroveň spouštěcího napětí pro vlhký kontakt
    19...30 Volt
    Úroveň vypínacího napětí pro vlhký kontakt
    11 Volt
    Digitální výstup
    Počet kanálů digitálního výstupu
    3
    Typ
    Otevřený kolektor
    Pokles/zdroj
    Přijímač
    Napájecí napětí
    30 Volt
    Max. dobíjecí proud
    100 mA
    Chlazení
    Typ
    S pasivním chlazením
    LED / Ovládání
    LED
    10/100M LED, Master LED, PWR1, PWR2, LNK/ACT LED
    Kontrolní switche
    Control Buttons
    Nastavení operačního módu
    Telnet, Console Port, Vypínačem, Web-interface
    Systém Příkon
    Vstupní napětí DC
    12...48 Volt
    Spotřeba proudu
    6 W
    Proud
    250 mA
    Vstupní napětí DC napájecího zdroje
    12...48 Volt
    Spotřeba energie
    6 W
    Proudová zásoba
    250 mA
    Ochrana napájecího vstupu
    Reverse Polarity
    Operační podmínky
    Teplota
    -40...75 °C
    Vlhkost
    10...90 %
    skladovací podmínky
    Rozsah teplot
    -40...85 °C
    Rozměry a hmotnost
    Šířka
    47 mm
    Výška
    175 mm
    Hloubka
    140 mm
    Standardy a certifikace
    Certifikáty
    CE, WEEE, FCC
    Výrobce
    Jmeno
    ICP DAS
  • Než zpracujeme Vaši objednávku

    Naše technická podpora s vámi potvrdí specifikace a dodací podmínky.

    Certifikáty

    IPC2U s.r.o. je autorizovaný dodavatel zařízení pro průmyslovou automatizaci. Všechny výrobky jsou certifikovány v rámci EU a jsou předmětem vrácení, údržby a také záruční opravy v servisním centru IPC2U.

    Záruka na opravu

    Servisní centrum IPC2U přijímá záruční a pozáruční opravy zařízení vyráběných a prodávaných společností. Odborná příprava našich specialistů plně odpovídá úrovni servisních techniků výrobce. Jsme oficiálně oprávněni provádět veškeré opravy prodaného zařízení.

    Registrace projektu

    Nabízíme registraci větších projektů s výrobcem pro zajištění výroby zařízení a dohodnutých podmínek. Naše dlouhodobé vztahy s vybranými výrobci a přímé nákupy umožňují IPC2U nabídnout vynikající ceny.

    Kontaktujte podporu